Műsor

2019 január

1
Nagyszínpad
K, 20:30
3
Nagyszínpad
CS, 18:00
Kocsák Tibor-Somogyi Szilárd-Miklós Tibor

Abigél

4
Nagyszínpad
P, 15:00
diák előadás
Kocsák Tibor-Somogyi Szilárd-Miklós Tibor

Abigél

5
Nagyszínpad
SZO, 15:00
Kocsák Tibor-Somogyi Szilárd-Miklós Tibor

Abigél

Nagyszínpad
SZO, 19:00
Bérlet: Varázslat/1
Kocsák Tibor-Somogyi Szilárd-Miklós Tibor

Abigél

6
Nagyszínpad
V, 11:00
Bérlet: Csodák színháza/2
Kocsák Tibor-Somogyi Szilárd-Miklós Tibor

Abigél

Nagyszínpad
V, 15:00
Bérlet: Mézeskalács/1, Nagycsaládos/2
Kocsák Tibor-Somogyi Szilárd-Miklós Tibor

Abigél

8
Raktárszínház
K, 11:00
Lázár Ervin - Závada Péter - Szirtes Edina Mókus

Szegény Dzsoni és Árnika

Nagyszínpad
K, 19:00
Bérlet: Csajos/1
Bill Steinkeller, Cheri Steinkeller, Glenn Slater, Alan Menken - A ZIKKURAT SZÍNPADI ÜGYNÖKSÉG PRODUKCIÓJA

Apáca Show

9
Raktárszínház
SZE, 11:00
Lázár Ervin - Závada Péter - Szirtes Edina Mókus

Szegény Dzsoni és Árnika

Nagyszínpad
SZE, 19:00
Bérlet: Száncsengő/1, Szenvedély/1
Bill Steinkeller, Cheri Steinkeller, Glenn Slater, Alan Menken - A ZIKKURAT SZÍNPADI ÜGYNÖKSÉG PRODUKCIÓJA

Apáca Show

10
Raktárszínház
CS, 11:00
Lázár Ervin - Závada Péter - Szirtes Edina Mókus

Szegény Dzsoni és Árnika

Nagyszínpad
CS, 15:00
diák előadás
Bill Steinkeller, Cheri Steinkeller, Glenn Slater, Alan Menken - A ZIKKURAT SZÍNPADI ÜGYNÖKSÉG PRODUKCIÓJA

Apáca Show

Nagyszínpad
CS, 19:00
Bérlet: Csillagszóró/1, Fényes Szabolcs/1
Bill Steinkeller, Cheri Steinkeller, Glenn Slater, Alan Menken - A ZIKKURAT SZÍNPADI ÜGYNÖKSÉG PRODUKCIÓJA

Apáca Show

11
Raktárszínház
P, 15:00
Lázár Ervin - Závada Péter - Szirtes Edina Mókus

Szegény Dzsoni és Árnika

Nagyszínpad
P, 19:00
Bill Steinkeller, Cheri Steinkeller, Glenn Slater, Alan Menken - A ZIKKURAT SZÍNPADI ÜGYNÖKSÉG PRODUKCIÓJA

Apáca Show

12
Raktárszínház
SZO, 11:00
Lázár Ervin - Závada Péter - Szirtes Edina Mókus

Szegény Dzsoni és Árnika

Nagyszínpad
SZO, 15:00
Bill Steinkeller, Cheri Steinkeller, Glenn Slater, Alan Menken - A ZIKKURAT SZÍNPADI ÜGYNÖKSÉG PRODUKCIÓJA

Apáca Show

Nagyszínpad
SZO, 19:00
Bill Steinkeller, Cheri Steinkeller, Glenn Slater, Alan Menken - A ZIKKURAT SZÍNPADI ÜGYNÖKSÉG PRODUKCIÓJA

Apáca Show

13
Nagyszínpad
V, 15:00
Bill Steinkeller, Cheri Steinkeller, Glenn Slater, Alan Menken - A ZIKKURAT SZÍNPADI ÜGYNÖKSÉG PRODUKCIÓJA

Apáca Show

Nagyszínpad
V, 19:00
Bérlet: Pesti Broadway/2
Bill Steinkeller, Cheri Steinkeller, Glenn Slater, Alan Menken - A ZIKKURAT SZÍNPADI ÜGYNÖKSÉG PRODUKCIÓJA

Apáca Show

14
Nagyszínpad
H, 19:00
Bill Steinkeller, Cheri Steinkeller, Glenn Slater, Alan Menken - A ZIKKURAT SZÍNPADI ÜGYNÖKSÉG PRODUKCIÓJA

Apáca Show

15
Nagyszínpad
K, 19:00
Bill Steinkeller, Cheri Steinkeller, Glenn Slater, Alan Menken - A ZIKKURAT SZÍNPADI ÜGYNÖKSÉG PRODUKCIÓJA

Apáca Show

17
Nagyszínpad
CS, 18:00
Bérlet: Zsöllye/3
Szirmai Albert

Mágnás Miska

18
Nagyszínpad
P, 19:00
Szirmai Albert

Mágnás Miska

Raktárszínház
P, 19:30
David Rogers - Charles Strouse

Virágot Algernonnak

Nagyszínpad
SZO, 15:00
Szirmai Albert

Mágnás Miska

Nagyszínpad
SZO, 19:00
Szirmai Albert

Mágnás Miska

Raktárszínház
SZO, 19:30
David Rogers - Charles Strouse

Virágot Algernonnak

20
Kálmán Imre Teátrum
V, 11:00
Darvas Benedek - Ádám Rita - Závada Péter - Maurice Maeterlinck

A kék madár

Nagyszínpad
V, 11:00
Bérlet: Operett délelőtt/1
Szirmai Albert

Mágnás Miska

Nagyszínpad
V, 15:00
Szirmai Albert

Mágnás Miska

Raktárszínház
V, 19:30
David Rogers - Charles Strouse

Virágot Algernonnak

21
Nagyszínpad
H, 17:00
Bérlet: Teátrum/1
Szirmai Albert

Mágnás Miska

Nagyszínpad
SZE, 19:00
Szörényi Levente - Bródy János

István, a király

24
Raktárszínház
CS, 15:00
Nagyszínpad
CS, 19:00
Szörényi Levente - Bródy János

István, a király

25
Raktárszínház
P, 10:00
Kálmán Imre Teátrum
P, 11:00
diák előadás
Darvas Benedek - Ádám Rita - Závada Péter - Maurice Maeterlinck

A kék madár

Nagyszínpad
P, 15:00
diák előadás
Szörényi Levente - Bródy János

István, a király

Nagyszínpad
P, 19:00
Szörényi Levente - Bródy János

István, a király

26
Kálmán Imre Teátrum
SZO, 11:00
Bérlet: Csodák színháza/1
Darvas Benedek - Ádám Rita - Závada Péter - Maurice Maeterlinck

A kék madár

Raktárszínház
SZO, 15:00
Nagyszínpad
SZO, 17:00
Szörényi Levente - Bródy János

István, a király

27
Kálmán Imre Teátrum
V, 11:00
Darvas Benedek - Ádám Rita - Závada Péter - Maurice Maeterlinck

A kék madár

Kálmán Imre Teátrum
V, 15:00
Bérlet: Csodák színháza/1, Nagycsaládos/1
Darvas Benedek - Ádám Rita - Závada Péter - Maurice Maeterlinck

A kék madár

Nagyszínpad
V, 19:00
Szörényi Levente - Bródy János

István, a király

28
Raktárszínház
H, 11:00
29
Nagyszínpad
K, 19:00
Bérlet: Musical+/1
Fényes Szabolcs - Harmath Imre

Maya

30
Nagyszínpad
SZE, 17:00
Fényes Szabolcs - Harmath Imre

Maya

Raktárszínház
SZE, 19:30
Lajtai Lajos-Békeffi István

A régi nyár

31
Nagyszínpad
CS, 19:00
Fényes Szabolcs - Harmath Imre

Maya

Raktárszínház
CS, 19:30
Lajtai Lajos-Békeffi István

A régi nyár

A Budapesti Operettszínház fenntartója a Magyar Állam, irányító szerve az Emberi Erőforrások Minisztériuma (EMMI)

X