Műsor

2019 március

1
Raktárszínház
P, 15:00
Lázár Ervin - Závada Péter - Szirtes Edina Mókus

Szegény Dzsoni és Árnika

Nagyszínpad
P, 19:00
Bérlet: Szenvedély/2
Lévay Szilveszter-Michael Kunze

Rebecca - A Manderley-ház asszonya

2
Raktárszínház
SZO, 15:00
Lázár Ervin - Závada Péter - Szirtes Edina Mókus

Szegény Dzsoni és Árnika

Nagyszínpad
SZO, 19:00
Lévay Szilveszter-Michael Kunze

Rebecca - A Manderley-ház asszonya

3
Nagyszínpad
V, 11:00
Lévay Szilveszter-Michael Kunze

Rebecca - A Manderley-ház asszonya

Nagyszínpad
V, 15:00
diák előadás
Szörényi Levente - Bródy János

István, a király

Nagyszínpad
V, 15:00
Lévay Szilveszter-Michael Kunze

Rebecca - A Manderley-ház asszonya

4
Raktárszínház
H, 11:00
Lázár Ervin - Závada Péter - Szirtes Edina Mókus

Szegény Dzsoni és Árnika

Átrium
H, 19:30
Dinyés Dániel-Duda Éva-Hegyi György

FRIDA

5
Kálmán Imre Teátrum
K, 19:00
Bella Máté - Karafiáth Orsolya

A Macskadémon

Nagyszínpad
K, 19:00
Bérlet: Szerelem/2, Tavaszi/1
Jacques Offenbach

Kékszakáll

Raktárszínház
K, 19:30
Huszka Jenő - Martos Ferenc

Lili bárónő

Átrium
K, 19:30
Dinyés Dániel-Duda Éva-Hegyi György

FRIDA

6
Nagyszínpad
SZE, 17:00
Bérlet: Nethelyett/2
Jacques Offenbach

Kékszakáll

Kálmán Imre Teátrum
SZE, 19:00
Bella Máté - Karafiáth Orsolya

A Macskadémon

Raktárszínház
SZE, 19:30
Huszka Jenő - Martos Ferenc

Lili bárónő

7
Nagyszínpad
CS, 17:00
Bérlet: Operett barátok/2
Jacques Offenbach

Kékszakáll

Raktárszínház
CS, 19:30
Huszka Jenő - Martos Ferenc

Lili bárónő

8
Kálmán Imre Teátrum
P, 15:00
diák előadás
Darvas Benedek - Ádám Rita - Závada Péter - Maurice Maeterlinck

A kék madár

Nagyszínpad
P, 19:00
Gérard Presgurvic

Elfújta a szél

9
Nagyszínpad
SZO, 11:00
Kálmán Imre Teátrum
SZO, 11:00
Darvas Benedek - Ádám Rita - Závada Péter - Maurice Maeterlinck

A kék madár

Nagyszínpad
SZO, 15:00
Gérard Presgurvic

Elfújta a szél

Nagyszínpad
SZO, 19:00
Gérard Presgurvic

Elfújta a szél

10
Nagyszínpad
V, 11:00
Gérard Presgurvic

Elfújta a szél

Kálmán Imre Teátrum
V, 15:00
Bérlet: Nagycsaládos/1
Darvas Benedek - Ádám Rita - Závada Péter - Maurice Maeterlinck

A kék madár

Nagyszínpad
V, 19:00
Gérard Presgurvic

Elfújta a szél

11
Kálmán Imre Teátrum
H, 19:00
Darvas Benedek - Ádám Rita - Závada Péter - Maurice Maeterlinck

A kék madár

12
Raktárszínház
K, 11:00
Nagyszínpad
K, 19:00
Szörényi Levente - Bródy János

István, a király

13
Raktárszínház
SZE, 11:00
Nagyszínpad
SZE, 19:00
Szörényi Levente - Bródy János

István, a király

14
Raktárszínház
CS, 11:00
Nagyszínpad
CS, 15:00
diák előadás
Szörényi Levente - Bródy János

István, a király

Nagyszínpad
CS, 19:00
Szörényi Levente - Bródy János

István, a király

15
Raktárszínház
P, 11:00
Nagyszínpad
P, 19:00
Szörényi Levente - Bródy János

István, a király

16
Nagyszínpad
SZO, 15:00
Szörényi Levente - Bródy János

István, a király

Kálmán Imre Teátrum
SZO, 19:00
Nagyszínpad
SZO, 19:00
Szörényi Levente - Bródy János

István, a király

17
Nagyszínpad
V, 15:00
Szörényi Levente - Bródy János

István, a király

Kálmán Imre Teátrum
V, 19:00
Nagyszínpad
V, 19:00
Szörényi Levente - Bródy János

István, a király

18
Raktárszínház
H, 19:30
Lajtai Lajos-Békeffi István

A régi nyár

19
Raktárszínház
K, 19:30
Lajtai Lajos-Békeffi István

A régi nyár

20
Nagyszínpad
SZE, 19:00
Szirmai Albert

Mágnás Miska

Raktárszínház
SZE, 19:30
David Rogers - Charles Strouse

Virágot Algernonnak

21
Nagyszínpad
CS, 19:00
Szirmai Albert

Mágnás Miska

Raktárszínház
CS, 19:30
David Rogers - Charles Strouse

Virágot Algernonnak

22
Nagyszínpad
P, 15:00
nyugdíjas előadás
Szirmai Albert

Mágnás Miska

Nagyszínpad
P, 19:00
Szirmai Albert

Mágnás Miska

Kálmán Imre Teátrum
P, 19:00
Bársony Bálint - Lőrinczy Attila

Amerikai komédia

Raktárszínház
P, 19:30
David Rogers - Charles Strouse

Virágot Algernonnak

23
Nagyszínpad
SZO, 15:00
Fényes Szabolcs - Harmath Imre

Maya

Nagyszínpad
SZO, 19:00
Fényes Szabolcs - Harmath Imre

Maya

Kálmán Imre Teátrum
SZO, 19:00
Bársony Bálint - Lőrinczy Attila

Amerikai komédia

24
Nagyszínpad
V, 15:00
Fényes Szabolcs - Harmath Imre

Maya

Nagyszínpad
V, 19:00
Fényes Szabolcs - Harmath Imre

Maya

Kálmán Imre Teátrum
V, 19:00
Bársony Bálint - Lőrinczy Attila

Amerikai komédia

25
Nagyszínpad
H, 17:00
Bérlet: Teátrum/2
Fényes Szabolcs - Harmath Imre

Maya

26
Nagyszínpad
K, 15:00
nyugdíjas előadás
Fényes Szabolcs - Harmath Imre

Maya

Nagyszínpad
K, 19:00
Bérlet: Fényes Szabolcs/3
Fényes Szabolcs - Harmath Imre

Maya

27
Nagyszínpad
SZE, 19:00
Bérlet: Musical+/1
Fényes Szabolcs - Harmath Imre

Maya

Raktárszínház
SZE, 19:30
Raymond J. Lustig - Matthew Doherty

Semmelweis

28
Kálmán Imre Teátrum
CS, 19:00
Várkonyi Mátyás - Gunar Braunke - Ács János

Dorian Gray

Raktárszínház
CS, 19:30
Raymond J. Lustig - Matthew Doherty

Semmelweis

29
Nagyszínpad
P, 19:00
Kálmán Imre

A chicagói hercegnő

30
Raktárszínház
SZO, 11:00
Nagyszínpad
SZO, 15:00
Kálmán Imre

A chicagói hercegnő

Nagyszínpad
SZO, 19:00
Kálmán Imre

A chicagói hercegnő

31
Raktárszínház
V, 11:00
Nagyszínpad
V, 15:00
Kálmán Imre

A chicagói hercegnő

Nagyszínpad
V, 19:00
Kálmán Imre

A chicagói hercegnő

A Budapesti Operettszínház fenntartója a Magyar Állam, irányító szerve az Emberi Erőforrások Minisztériuma (EMMI)

X