Műsor

2019 május

2
Nagyszínpad
CS, 18:00
Bérlet: Zsöllye/4
Richard Rodgers - Oscar Hammerstein II.

CAROUSEL - Liliom

3
Nagyszínpad
P, 19:00
Lehár Ferenc

Luxemburg grófja

4
Nagyszínpad
SZO, 15:00
Lehár Ferenc

Luxemburg grófja

Nagyszínpad
SZO, 19:00
Lehár Ferenc

Luxemburg grófja

7
Raktárszínház
K, 11:00
Lázár Ervin - Závada Péter - Szirtes Edina Mókus

Szegény Dzsoni és Árnika

Nagyszínpad
K, 17:00
Bérlet: Operett barátok/3
Comden-Green-Freed-Brown

Ének az esőben

8
Raktárszínház
SZE, 11:00
Lázár Ervin - Závada Péter - Szirtes Edina Mókus

Szegény Dzsoni és Árnika

Nagyszínpad
SZE, 19:00
Comden-Green-Freed-Brown

Ének az esőben

9
Raktárszínház
CS, 11:00
Lázár Ervin - Závada Péter - Szirtes Edina Mókus

Szegény Dzsoni és Árnika

Nagyszínpad
CS, 19:00
Lehár Ferenc

A víg özvegy

10
Raktárszínház
P, 11:00
Lázár Ervin - Závada Péter - Szirtes Edina Mókus

Szegény Dzsoni és Árnika

Nagyszínpad
P, 19:00
Lehár Ferenc

A víg özvegy

11
Raktárszínház
SZO, 11:00
Lázár Ervin - Závada Péter - Szirtes Edina Mókus

Szegény Dzsoni és Árnika

Kálmán Imre Teátrum
SZO, 19:00
Kovács Adrián - Galambos Attila

A Pendragon-legenda

Nagyszínpad
SZO, 19:00
Fényes Szabolcs - Harmath Imre

Maya

12
Nagyszínpad
V, 11:00
Nagyszínpad
V, 15:00
Fényes Szabolcs - Harmath Imre

Maya

Kálmán Imre Teátrum
V, 19:00
Kovács Adrián - Galambos Attila

A Pendragon-legenda

Nagyszínpad
V, 19:00
Bérlet: Huszka Jenő/3
Fényes Szabolcs - Harmath Imre

Maya

13
Kálmán Imre Teátrum
H, 19:00
Kovács Adrián - Galambos Attila

A Pendragon-legenda

14
Kálmán Imre Teátrum
K, 19:00
Kovács Adrián - Galambos Attila

A Pendragon-legenda

15
Kálmán Imre Teátrum
SZE, 19:00
Kovács Adrián - Galambos Attila

A Pendragon-legenda

16
Kálmán Imre Teátrum
CS, 19:00
Peller Károly

#peller40

17
Raktárszínház
P, 11:00
Kálmán Imre Teátrum
P, 19:00
Peller Károly

#peller40

Nagyszínpad
P, 19:00
Jávori Ferenc Fegya

Menyasszonytánc

18
Raktárszínház
SZO, 11:00
Nagyszínpad
SZO, 15:00
Jávori Ferenc Fegya

Menyasszonytánc

Nagyszínpad
SZO, 19:00
Jávori Ferenc Fegya

Menyasszonytánc

Kálmán Imre Teátrum
SZO, 19:00
19
Raktárszínház
V, 11:00
Nagyszínpad
V, 15:00
Jávori Ferenc Fegya

Menyasszonytánc

Nagyszínpad
V, 19:00
Bérlet: Premier/4
Jávori Ferenc Fegya

Menyasszonytánc

Kálmán Imre Teátrum
V, 19:00
20
Raktárszínház
H, 11:00
Nagyszínpad
H, 17:00
Bérlet: Teátrum/3
Kocsák Tibor-Somogyi Szilárd-Miklós Tibor

Abigél

Nagyszínpad
K, 17:00
Bérlet: Nethelyett/3
Kocsák Tibor-Somogyi Szilárd-Miklós Tibor

Abigél

Raktárszínház
K, 19:30
Huszka Jenő - Martos Ferenc

Lili bárónő

22
Nagyszínpad
SZE, 15:00
Kocsák Tibor-Somogyi Szilárd-Miklós Tibor

Abigél

Nagyszínpad
SZE, 19:00
Kocsák Tibor-Somogyi Szilárd-Miklós Tibor

Abigél

Raktárszínház
SZE, 19:30
Huszka Jenő - Martos Ferenc

Lili bárónő

23
Nagyszínpad
CS, 14:00
Nagyszínpad
CS, 18:00
Bérlet: Felfedező/3
Kocsák Tibor-Somogyi Szilárd-Miklós Tibor

Abigél

24
Raktárszínház
P, 11:00
Nagyszínpad
P, 19:00
Richard Rodgers - Oscar Hammerstein II.

CAROUSEL - Liliom

25
Nagyszínpad
SZO, 11:00
Raktárszínház
SZO, 11:00
Nagyszínpad
SZO, 19:00
Richard Rodgers - Oscar Hammerstein II.

CAROUSEL - Liliom

26
Nagyszínpad
V, 11:00
Bérlet: Életet az éveknek/2
Richard Rodgers - Oscar Hammerstein II.

CAROUSEL - Liliom

Kálmán Imre Teátrum
V, 19:00
Várkonyi Mátyás - Gunar Braunke - Ács János

Dorian Gray

27
Kálmán Imre Teátrum
H, 19:00
Várkonyi Mátyás - Gunar Braunke - Ács János

Dorian Gray

28
Nagyszínpad
K, 15:00
Richard Rodgers - Oscar Hammerstein II.

CAROUSEL - Liliom

Nagyszínpad
K, 19:00
Richard Rodgers - Oscar Hammerstein II.

CAROUSEL - Liliom

29
Nagyszínpad
SZE, 19:00
Lehár Ferenc

A víg özvegy

30
Nagyszínpad
CS, 15:00
nyugdíjas előadás
Lehár Ferenc

A víg özvegy

Kálmán Imre Teátrum
CS, 19:00
Bársony Bálint - Lőrinczy Attila

Amerikai komédia

31
Nagyszínpad
P, 19:00
Bérlet: Csajos/3
Fényes Szabolcs - Harmath Imre

Maya

Kálmán Imre Teátrum
P, 19:00
Bársony Bálint - Lőrinczy Attila

Amerikai komédia

A Budapesti Operettszínház fenntartója a Magyar Állam, irányító szerve az Emberi Erőforrások Minisztériuma (EMMI)

X