Műsor

2018 október

3
Nagyszínpad
SZE, 19:00
Gérard Presgurvic

Elfújta a szél

Kálmán Imre Teátrum
SZE, 19:00
Bella Máté - Karafiáth Orsolya

A Macskadémon

4
Nagyszínpad
CS, 18:00
Bérlet: Zsöllye/1
Gérard Presgurvic

Elfújta a szél

Kálmán Imre Teátrum
CS, 19:00
Bella Máté - Karafiáth Orsolya

A Macskadémon

5
Nagyszínpad
P, 15:00
diák előadás
Gérard Presgurvic

Elfújta a szél

Nagyszínpad
P, 19:00
Gérard Presgurvic

Elfújta a szél

Kálmán Imre Teátrum
P, 19:00
Bella Máté - Karafiáth Orsolya

A Macskadémon

6
Nagyszínpad
SZO, 11:00
Nagyszínpad
SZO, 15:00
Gérard Presgurvic

Elfújta a szél

Nagyszínpad
SZO, 19:00
Gérard Presgurvic

Elfújta a szél

Kálmán Imre Teátrum
SZO, 19:00
Bella Máté - Karafiáth Orsolya

A Macskadémon

7
Nagyszínpad
V, 15:00
Szirmai Albert

Mágnás Miska

Nagyszínpad
V, 19:00
Bérlet: Huszka Jenő/1
Szirmai Albert

Mágnás Miska

8
Nagyszínpad
H, 17:00
Bérlet: Páholy/1
Szirmai Albert

Mágnás Miska

Raktárszínház
H, 19:30
Huszka Jenő - Martos Ferenc

Lili bárónő

9
Kálmán Imre Teátrum
K, 19:00
Bársony Bálint - Lőrinczy Attila

Amerikai komédia

Raktárszínház
K, 19:30
Huszka Jenő - Martos Ferenc

Lili bárónő

10
Raktárszínház
SZE, 19:30
Huszka Jenő - Martos Ferenc

Lili bárónő

11
Nagyszínpad
CS, 15:00
diák előadás
Kocsák Tibor-Somogyi Szilárd-Miklós Tibor

Abigél

Nagyszínpad
CS, 19:00
Kocsák Tibor-Somogyi Szilárd-Miklós Tibor

Abigél

12
Nagyszínpad
P, 15:00
diák előadás
Kocsák Tibor-Somogyi Szilárd-Miklós Tibor

Abigél

Kálmán Imre Teátrum
P, 19:00
Bársony Bálint - Lőrinczy Attila

Amerikai komédia

Nagyszínpad
P, 19:00
Kocsák Tibor-Somogyi Szilárd-Miklós Tibor

Abigél

Raktárszínház
P, 19:30
Raymond J. Lustig - Matthew Doherty

Semmelweis

13
Nagyszínpad
SZO, 19:00
Kálmán Imre

A chicagói hercegnő

14
Nagyszínpad
V, 11:00
Nagyszínpad
V, 15:00
Kálmán Imre

A chicagói hercegnő

Átrium
V, 19:00
Jeffrey Lane - David Yazbek

Nők az idegösszeomlás szélén

Nagyszínpad
V, 19:00
Kálmán Imre

A chicagói hercegnő

Raktárszínház
V, 19:30
Raymond J. Lustig - Matthew Doherty

Semmelweis

15
Átrium
H, 19:00
Jeffrey Lane - David Yazbek

Nők az idegösszeomlás szélén

Raktárszínház
H, 19:30
Raymond J. Lustig - Matthew Doherty

Semmelweis

16
Kálmán Imre Teátrum
K, 19:00
Várkonyi Mátyás - Gunar Braunke - Ács János

Dorian Gray

17
Kálmán Imre Teátrum
SZE, 19:00
Várkonyi Mátyás - Gunar Braunke - Ács János

Dorian Gray

Nagyszínpad
SZE, 19:00
Lehár Ferenc

A víg özvegy

18
Raktárszínház
CS, 11:00
Lázár Ervin - Závada Péter - Szirtes Edina Mókus

Szegény Dzsoni és Árnika

Kálmán Imre Teátrum
CS, 19:00
Várkonyi Mátyás - Gunar Braunke - Ács János

Dorian Gray

Nagyszínpad
CS, 19:00
Lehár Ferenc

A víg özvegy

19
Raktárszínház
P, 11:00
Lázár Ervin - Závada Péter - Szirtes Edina Mókus

Szegény Dzsoni és Árnika

Nagyszínpad
P, 19:00
Lehár Ferenc

A víg özvegy

20
Nagyszínpad
SZO, 15:00
Lehár Ferenc

A víg özvegy

Nagyszínpad
SZO, 19:00
Lehár Ferenc

A víg özvegy

21
Raktárszínház
V, 11:00
Lázár Ervin - Závada Péter - Szirtes Edina Mókus

Szegény Dzsoni és Árnika

Raktárszínház
V, 15:00
Lázár Ervin - Závada Péter - Szirtes Edina Mókus

Szegény Dzsoni és Árnika

Nagyszínpad
V, 19:00
Szörényi Levente - Bródy János

István, a király

22
Nagyszínpad
H, 19:00
Szörényi Levente - Bródy János

István, a király

23
Nagyszínpad
K, 18:00
Szörényi Levente - Bródy János

István, a király

24
Raktárszínház
SZE, 15:00
Lázár Ervin - Závada Péter - Szirtes Edina Mókus

Szegény Dzsoni és Árnika

25
Raktárszínház
CS, 11:00
Lázár Ervin - Závada Péter - Szirtes Edina Mókus

Szegény Dzsoni és Árnika

26
Kálmán Imre Teátrum
P, 15:00
Nagyszínpad
P, 19:00
Szörényi Levente - Bródy János

István, a király

27
Kálmán Imre Teátrum
SZO, 11:00
Bérlet: Csodák színháza/1
Nagyszínpad
SZO, 19:00
Lehár Ferenc

Luxemburg grófja

28
Kálmán Imre Teátrum
V, 11:00
Raktárszínház
V, 15:00
Lázár Ervin - Závada Péter - Szirtes Edina Mókus

Szegény Dzsoni és Árnika

Nagyszínpad
V, 15:00
Lehár Ferenc

Luxemburg grófja

Nagyszínpad
V, 19:00
Lehár Ferenc

Luxemburg grófja

Nagyszínpad
K, 19:00
Comden-Green-Freed-Brown

Ének az esőben

31
Nagyszínpad
SZE, 19:00
Comden-Green-Freed-Brown

Ének az esőben

A Budapesti Operettszínház fenntartója a Magyar Állam, irányító szerve az Emberi Erőforrások Minisztériuma (EMMI)

X