Holnap 19:00
Bella Máté - Karafiáth Orsolya

Műsor

2018 április

1
Nagyszínpad
V, 19:00
Alan Menken - Stephen Schwartz - Peter Parnell

A Notre Dame-i Toronyőr

2
Nagyszínpad
H, 19:00
Alan Menken - Stephen Schwartz - Peter Parnell

A Notre Dame-i Toronyőr

3
Nagyszínpad
K, 19:00
Alan Menken - Stephen Schwartz - Peter Parnell

A Notre Dame-i Toronyőr

Raktárszínház
K, 19:30
David Rogers - Charles Strouse

Virágot Algernonnak

4
Nagyszínpad
SZE, 19:00
Bérlet: Tavaszi bérlet/1
Lehár Ferenc

A víg özvegy

Raktárszínház
SZE, 19:30
David Rogers - Charles Strouse

Virágot Algernonnak

5
Nagyszínpad
CS, 18:00
Bérlet: Zsöllye/2
Lehár Ferenc

A víg özvegy

Raktárszínház
CS, 19:30
David Rogers - Charles Strouse

Virágot Algernonnak

6
Kálmán Imre Teátrum
P, 19:00
Bella Máté - Karafiáth Orsolya

A Macskadémon

Nagyszínpad
P, 19:00
Lehár Ferenc

A víg özvegy

7
Raktárszínház
SZO, 11:00
Lázár Ervin - Závada Péter - Szirtes Edina Mókus

Szegény Dzsoni és Árnika

Nagyszínpad
SZO, 15:00
Lehár Ferenc

Luxemburg grófja

Nagyszínpad
SZO, 19:00
Lehár Ferenc

Luxemburg grófja

Kálmán Imre Teátrum
SZO, 19:00
Bella Máté - Karafiáth Orsolya

A Macskadémon

8
Raktárszínház
V, 11:00
Lázár Ervin - Závada Péter - Szirtes Edina Mókus

Szegény Dzsoni és Árnika

Nagyszínpad
V, 15:00
Lehár Ferenc

Luxemburg grófja

Nagyszínpad
V, 19:00
Lehár Ferenc

Luxemburg grófja

Kálmán Imre Teátrum
V, 19:00
Bella Máté - Karafiáth Orsolya

A Macskadémon

9
Raktárszínház
H, 17:00
Lázár Ervin - Závada Péter - Szirtes Edina Mókus

Szegény Dzsoni és Árnika

10
Raktárszínház
K, 11:00
Lázár Ervin - Závada Péter - Szirtes Edina Mókus

Szegény Dzsoni és Árnika

Nagyszínpad
K, 19:00
Eisemann Mihály - Szilágyi László

Én és a kisöcsém

11
Kálmán Imre Teátrum
SZE, 19:00
Várkonyi Mátyás - Gunar Braunke - Ács János

Dorian Gray

Nagyszínpad
SZE, 19:00
Bérlet: Ínyenc/2
Eisemann Mihály - Szilágyi László

Én és a kisöcsém

12
Nagyszínpad
CS, 19:00
Bérlet: Évad végi rajongó/1
Jacques Offenbach

Kékszakáll

13
Nagyszínpad
P, 19:00
Jacques Offenbach

Kékszakáll

Kálmán Imre Teátrum
P, 19:00
Várkonyi Mátyás - Gunar Braunke - Ács János

Dorian Gray

14
Nagyszínpad
SZO, 15:00
Lévay Szilveszter-Michael Kunze

Rebecca - A Manderley-ház asszonya

Nagyszínpad
SZO, 19:00
Lévay Szilveszter-Michael Kunze

Rebecca - A Manderley-ház asszonya

Kálmán Imre Teátrum
SZO, 19:00
Várkonyi Mátyás - Gunar Braunke - Ács János

Dorian Gray

Nagyszínpad
V, 15:00
Lévay Szilveszter-Michael Kunze

Rebecca - A Manderley-ház asszonya

Kálmán Imre Teátrum
V, 19:00
Várkonyi Mátyás - Gunar Braunke - Ács János

Dorian Gray

Nagyszínpad
V, 19:00
Bérlet: Premier/4
Lévay Szilveszter-Michael Kunze

Rebecca - A Manderley-ház asszonya

16
Raktárszínház
H, 19:30
Huszka Jenő - Martos Ferenc

Lili bárónő

17
Nagyszínpad
K, 19:00
Bérlet: Musical+/4
Raktárszínház
K, 19:30
Huszka Jenő - Martos Ferenc

Lili bárónő

18
Raktárszínház
SZE, 19:30
Huszka Jenő - Martos Ferenc

Lili bárónő

19
Nagyszínpad
CS, 19:00
Comden-Green-Freed-Brown

Ének az esőben

Raktárszínház
CS, 19:30
Lajtai Lajos-Békeffi István

A régi nyár

20
Nagyszínpad
P, 15:00
Comden-Green-Freed-Brown

Ének az esőben

Nagyszínpad
P, 19:00
Comden-Green-Freed-Brown

Ének az esőben

Raktárszínház
P, 19:30
Lajtai Lajos-Békeffi István

A régi nyár

21
Nagyszínpad
SZO, 15:00
Comden-Green-Freed-Brown

Ének az esőben

Raktárszínház
SZO, 15:00
Lázár Ervin - Závada Péter - Szirtes Edina Mókus

Szegény Dzsoni és Árnika

Nagyszínpad
SZO, 19:00
Comden-Green-Freed-Brown

Ének az esőben

22
Raktárszínház
V, 11:00
Lázár Ervin - Závada Péter - Szirtes Edina Mókus

Szegény Dzsoni és Árnika

Nagyszínpad
V, 15:00
Kálmán Imre

A Csárdáskirálynő

Nagyszínpad
V, 19:00
Kálmán Imre

A Csárdáskirálynő

Kálmán Imre Teátrum
V, 19:00
Bársony Bálint - Lőrinczy Attila

Amerikai komédia

23
Raktárszínház
H, 11:00
Lázár Ervin - Závada Péter - Szirtes Edina Mókus

Szegény Dzsoni és Árnika

Kálmán Imre Teátrum
H, 19:00
Bársony Bálint - Lőrinczy Attila

Amerikai komédia

Nagyszínpad
H, 19:00
Bérlet: Szerelem/2
Kálmán Imre

A Csárdáskirálynő

24
Raktárszínház
K, 17:00
Lázár Ervin - Závada Péter - Szirtes Edina Mókus

Szegény Dzsoni és Árnika

Nagyszínpad
K, 19:00
Kálmán Imre

Marica grófnő

Kálmán Imre Teátrum
K, 19:00
Bársony Bálint - Lőrinczy Attila

Amerikai komédia

25
Raktárszínház
SZE, 10:00
Németh Attila-Kállai István-Kerényi Gábor

Erdei kalamajka

Nagyszínpad
SZE, 19:00
Bérlet: Tavaszi bérlet/2
Kálmán Imre

Marica grófnő

Kálmán Imre Teátrum
SZE, 19:00
Bársony Bálint - Lőrinczy Attila

Amerikai komédia

26
Raktárszínház
CS, 10:00
Németh Attila-Kállai István-Kerényi Gábor

Erdei kalamajka

Kálmán Imre Teátrum
CS, 19:00
Bársony Bálint - Lőrinczy Attila

Amerikai komédia

Nagyszínpad
CS, 19:00
Kálmán Imre

Marica grófnő

27
Raktárszínház
P, 10:00
Németh Attila-Kállai István-Kerényi Gábor

Erdei kalamajka

Kálmán Imre Teátrum
P, 19:00
Bella Máté - Karafiáth Orsolya

A Macskadémon

Nagyszínpad
P, 19:00
Bérlet: Fényes Szabolcs/3
Kálmán Imre

A chicagói hercegnő

Átrium
P, 19:30
Dinyés Dániel-Duda Éva-Hegyi György

FRIDA

28
Nagyszínpad
SZO, 11:00
Bérlet: Életet az éveknek/2
Kálmán Imre

A chicagói hercegnő

Raktárszínház
SZO, 11:00
Németh Attila-Kállai István-Kerényi Gábor

Erdei kalamajka

Nagyszínpad
SZO, 15:00
Kálmán Imre

A chicagói hercegnő

Kálmán Imre Teátrum
SZO, 19:00
Bérlet: Ínyenc/3
Bella Máté - Karafiáth Orsolya

A Macskadémon

Átrium
SZO, 19:30
Dinyés Dániel-Duda Éva-Hegyi György

FRIDA

29
Nagyszínpad
V, 15:00
Gérard Presgurvic

Elfújta a szél

Nagyszínpad
V, 19:00
Gérard Presgurvic

Elfújta a szél

30
Nagyszínpad
H, 17:00
Bérlet: Páholy/3
Gérard Presgurvic

Elfújta a szél

A Budapesti Operettszínház fenntartója a Magyar Állam, irányító szerve az Emberi Erőforrások Minisztériuma (EMMI)

X